Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Ослик повинен бути худим"

1 квітня 2020, 19:00, середа
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Кращий режисерський дебют 2016
 
Герої цього сентиментального детектива дуже різні і схожі одночасно. Джон Сміт - американський розвідник з романтичними нахилами, Тамбовський Вовк зовсім не проти прислужитися і має іронічне ставлення до життя, а Надя - дівчина, серце якої прагне до любові.
 
Кожен з них безцільно блукає по світу в пошуках тепла і підтримки, і ось доля зводить їх разом. Сміт впевнений, що не провалить завдання американської розвідки. І правда, а чому б трохи не закохатися, наприклад в Надю? Мрії героїв збуваються - Надя знаходить любов, а Тамбовський Вовк знаходить маму і тата.
 
Що це - чітко вивірений план або агентурний провал? Цю дилему повинен вирішити глядач ...
 
Вистава стала лауреатом премії «Київська пектораль».
 
Автор: Сергій Довлатов
Жанр: Сентиментальний детектівРежіссер: Валерія Федотова
У головних ролях актори кіно:
Костянтин Темляк ( «Киборги», «Метелики»)
Анна Михайличенко ( «Як довго я тебе чекала»)
Олександр Сугак ( «Киборги», «Ментовські війни. Одеса», «Покоївка»)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Ослик повинен бути худим" відбудеться 1 квітня 2020, 19:00, середа в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+