Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр Верим «Острів INISHMAAN»

15 листопада 2020, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 30 ЖОВТНЯ 2020 19:00 НА 15 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення коштів до 11.11.20
Спектакль поставлений за п'єсою «Каліка з острова Інішмаан» відомого ірландського драматурга і режисера Мартіна Макдонаха («Залечь на дно в Брюгге», «Семь психопатов», «Три билборда на границе Эббинга, Миссури)
 
Інішмаан (англ. Inishmaan, «середній острів») - маленький острів, розташований біля західного узбережжя Ірландії, в затоці Голуей. На 2011 рік населення острова становило всього 157 осіб. Дев'ять з них «живуть» в п'єсі Макдонаха "Каліка з острова Інішмаан», але тільки в 1934 році...
 
У виставі присутня ненормативна лексика

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Театр Верим «Острів INISHMAAN» відбудеться 15 листопада 2020, 19:00, неділя в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.