Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Отрута не за адресою"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Смішно... до смерті
Сучасний театр може вражати. І в цьому можна переконатися, подивившись комедію «Яд не за адресою». Це дивовижна історія, яка здатна підняти настрій і змусить подумати.
 
Чи не бажаєте випити ... отрути?
Вистава розповідає про двох старенька, які живуть в центрі міста. У них відмінна квартира і хороший племінник - продюсер. Але от невдача: бабусь пограбували, і вони повинні зробити все, щоб цього більше не повторилося. Але раптом до них приходить ... А хто відвідує двох уже немолодих жінок і яку пропозицію у нього є Ви дізнаєтеся, подивившись п'єсу до кінця.
 
Для Вас працюють кращі актори і режисери Дніпровського театру імен Шевченко. це:
 
Володимир Петренко
Валерій Мойсеєнко
Валентина Сушко
Світлана Сушко
Володимир Носко
І інші талановиті артисти, які подарують півтори години сміху та переживань, незвичайного сюжету і різних непрідвіденних поворотів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Отрута не за адресою" відбудеться 29 травня 2021, 17:00, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+