Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Пахіта" і "Шопеніана" (балет)

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Ф. Шопен
 
Шопеніана
(Сильфіди)
 
Сценографія та костюми А. Ареф'єва, народний художник СРСР, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка
 
Хореографія М. Фокіна
 
Диригент - А. Кулешов
 
Хореографічний шедевр Фокіна на музику Шопена - одна з найпривабливіших сторінок в історії балетного мистецтва.
 
Точно в дивовижному сні з'являється перед глядачем хоровод Сильфіда в старовинних пачках. І як ефемерні повітряні польоти, стрибки і пробіжки танцюючих балерин. Цей балет зачаровує, гіпнотизує, захоплює.
 
 
 
Л. Мінкус
Пахіта
 
Хореографія М. Петіпа
 
Художник Д. Біла
 
Диригент А. Кулешов
 
«Пахіта» - це балет свято, радісна демонстрація невичерпної танцювальної фантазії. Святкове видовище для очей і відпочинок для слуху. Балет - еліксир, який продовжує життя і молодість. І, звичайно, це апофеоз підкорює жіночності і гламурної пікантності (азартний канкан тому доказ).
 
Музика балету пронизана атмосферою радості та оптимізму. У виставі чергуються ритми вальсу, галопу, польки та канкану.
 
Балет складається з Антре (поява персонажів), Адажіо (ліричний дует героїв), Варіацій (ряду технічно складних танців), Коди (бравурні фінал). Хореографія відрізняється стрункістю композиції і віртуозністю партій солістів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Пахіта" і "Шопеніана" (балет) відбудеться 8 квітня 2021, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+