Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

PALINA (Республіка Поліна)

20 травня 2019, 20:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Той аудіо-потік, який виходить зараз від Поліни Республіки, зовсім не схожий на її ранню творчість. PALINA (Республіка Поліна), ступаючи наосліп на дорогу актуальної музики і соромлячись заглянути за поворот, робить натхненні впевнені кроки до вирощування в собі нового саунду і до здатності почути себе по-новому.
 
PALINA (Республіка Поліна) пише музику, яка звучить лагідно і дуже щиро. Романтичне, мелодійне, навіть меланхолійний творчість, хоча в музичному асортименті ні-ні, та й майнуть бадьорі, а часом зухвалі композиції.
 
Нещодавно PALINA (Республіка Поліна) стала фіналісткою популярного українського телешоу «X- Factor», підкоривши мільйони глядачів. І це тільки початок.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

PALINA (Республіка Поліна) відбудеться 20 травня 2019, 20:00, понеділок в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+