У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Пан Коцький"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Музична казка за народними мотивами на 1 дію
 
Композитор - Юрій Беднік
Виконавчий художник - Володимир Бобров
Художник по костюмах - Світлана Бардадим
Художник-бутафор - Людмила Сутягіна
 
Українська музична казка за народними мотивами. У нашій версії Пан Коцький виникає дрослім, мудрим і талановитим котиком! Він є прикладом для дітей: вчить, як треба поважати старших, як вміти прощати, а також, як виживати в страшному темному лісі. Ви зустрінетеся з різними персонажами: хитрою Лисичкою, нещасним собакою та іншими звірами, яким нелегко живеться в лісі ...
 
Дата прем'єри - 28 квітень 2016
 
Тривалість вистави 1 годину.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Пан Коцький" відбудеться 28 грудня 2021, 13:00, вівторок в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+