У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Перехрещені часом"

6 лютого 2022, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Куплені Вами квитки на вистави  "О, Фріда" (05.02.22), "Аз єсмь Тварь (06.02.22) та " Мій чоловік , сусід та морква" (12.02.22) будуть дійсні протягом театрального сезону на ці або будь які інші  вистави.
 
Таємнича квартира посеред Києва. Двійко дверей і відсутність зв'язку зі світом, ніби це місце посеред самого часу. Страх та пристрасть. Скованість і розкутість. Лід та полум'я. Сім ночей. Коротких, але наповнених життям і яскравими почуттями. Що це, невідворотність долі, або можливість її змінити? Обереш змінити свою парадигму або сліпо йти по відомій стежці? І яку ціну прийдеться заплатити людям з різних світів, коли все закінчиться?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Перехрещені часом" відбудеться 6 лютого 2022, 18:00, неділя в Телетеатр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+