Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Пісні про кохання на Даху Мост-сіті

25 вересня 2020, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Закриття сезону концертів під відкритим небом пройде по-справжньому романтично.
 
Найкращі голоси країни в супроводі оркестру виконають сучасні «Пісні про кохання». У програмі вечора репертуар від Григорія Лепса і Стаса Михайлова до Сергія Трофимова та Валерія Меладзе, а також захід Сонця і келих легкого вина на даху в останні теплі дні цього року.
 
Фірмовою фішкою цього вечора стане не тільки шикарний вигляд і концерт під відкритим небом, а й кругла сцена з оглядом для глядачів 360 градусів!
 
Концерт відбудеться в самому центрі Дніпра на даху одного з його символів. Дах Мост-сіті, обладнана за останнім словом техніки, по праву вважається найживописнішою майданчиком міста.
 
Подія проходить згідно з усіма санітарно-епідеміологічними правилами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Пісні про кохання на Даху Мост-сіті відбудеться 25 вересня 2020, 19:00, п’ятниця в МОСТ-сіті (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+