Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Пісочна анімація «Етюди новорічних казок і веселого Різдва». Дніпро

Пісочна анімація «Етюди новорічних казок і веселого Різдва». Дніпро
24 грудня, 18:30, п’ятниця
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії
Купити квитки Залишилось квитків: 303
8 січня, 18:30, субота
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії
Купити квитки Залишилось квитків: 299

Про подію

Запрошуємо Всіх відвідати дивовижне новорічне пісочне шоу-виставу, яка всім припаде до душі: і дорослим, і дітям. Чудовий сюжет «Таємниця Снігової королеви» за мотивами казки Г.Х. Андерсена, це чудова історія про добре серце, що розтопило кригу заледенілих сердець, яка просто не може залишити байдужим нікого з глядачів.
 
Поєднання неймовірно красивої музики, чарівних образів на екрані, які створюються на ваших очах талановитим художником та доповнюються витонченою хореографією дітей та казковим голосом ведучої занурює у справжню магію новорічних чудес. Сюжет казки відомий усім з дитинства: холодна та зла Снігова Королева викрала Кая, перетворивши його серце на льодяник. Але вірна і віддана сестра хлопчика – Герда, подолавши всі труднощі та напасті, за допомогою свого кохання змогла розтопити його. Дорогою відчайдушної дівчинки зустрічаються безліч персонажів з різних інших казок Лускунчик, Попелюшка, Три горішки для Попелюшки, Дівчинка зі сірниками, які допоможуть розтопити холодне серце Снігової Королеви, «розтопляться холодні серця і розіллється світло любові всюди».
 
Наша вистава підходить для всієї родини! А це означає, що буде цікаво дітям різного віку, і особливо дітям, які вже давно стали Дорослими!
 
Друга частина-фольклорна, про наші традиції веселого святкування Різдва з піснями, колядками та щедрівками. Перенесемося до містичної Диканьки за чудесами, які там відбувалися в Ніч перед Різдвом.
 
Програма створює чудовий святковий настрій, володіє чарівною магією чудес та терапевтичним ефектом своєю неймовірною атмосферою тепла та душевності!
 
У програмі найяскравіші моменти підкреслюють жива музика акордеону та танцювальні візерунки юних танцівниць.
 
У програмі беруть участь:
 
▪️Художник пісочної анімації - Ольга Ткаченко
▪️Музичний супровід акордеон - Володимир Зубань
▪️Юні актори-Кай та Герда-Дар'я Мотуз та Іванна Ткаченко
▪️Хореографічний колектив PRIMAVERA, керівник-Олена Скрябіна
▪️Режисер постановник, художній керівник Лілія Шепель

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма