Пісочна анімація «Етюди новорічних казок та веселого Різдва». Дніпро

Пісочна анімація «Етюди новорічних казок та веселого Різдва». Дніпро
Етюди новорічних казок та веселого Різдва!
 

Запрошуємо усіх відвідати дивовижне новорічне пісочне шоу -представлення, яке всім припаде до душі: і дорослим і дітям. Чудовий сюжет «Таємниця Снігової королеви» за мотивами казки Г.Х. Андерсена, це прекрасна історія про добре серце, розтопити лід заледенілих сердець, яка просто не може залишити байдужим нікого з глядачів.
 
Поєднання неймовірно гарної музики, чарівних образів на екрані, які створюються на ваших очах талановитим художником і доповнюються витонченою хореографією дітей і казковим голосом провідної занурює в справжню магію новорічних чудес.Сюжет казки відомий всім з дитинства: холодна і зла Снігова Королева викрала Кая, перетворивши його серце в крижинка. Але вірна й віддана сестра хлопчика - Герда, подолавши всі труднощі і злигодні, за допомогою своєї любові змогла розтопити його. По дорозі відчайдушної дівчинки зустрічаються безліч персонажів з різних інших казок Лускунчик, Попелюшка, Три горішки для Попелюшки, Дівчинка з сірниками, які допоможуть розтопити холодне серце Снігової Королеви, «... розтопиться холодні серця і розіллється світло любові всюди».
 
Наш спектакль підходить для дітей всіх вікових категорій і тих дітей, які вже давно стали Дорослими. Друга частина-фольклорна, про наших традиціях веселого святкування Рождеста з піснями, колядками і щедрівкамі.Перенесемся в містичну Диканьку за чудесами, які там відбувалися в Ніч перед Різдвом.
Питання? Відповідь!
+