Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музичне шоу «Пісня буде поміж нас»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Режисер-постановник залужений працівник культури Олександр Соколовський
 
Якщо ви шукаєте гармонію і натхнення, то цей концерт саме для вас. Краса і мелодійність української пісні, кращі голоси солістів філармонії, чарівні звуки музичних інструментів, які стосуються душі. Все це чекає вас на сцені концертного залу філармонії.
 
За участю солістів - лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів Ольга Вороніна, Роман Таранцової, Олена Ледовських, Вадим Кочетков. Музикантів - Юрій Головін (труба), Ольга Аванесова (скрипка), Володимир Зубань (акордеон) та шоу-балет кадансу

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музичне шоу «Пісня буде поміж нас» відбудеться 12 січня 2020, 18:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+