Планета цирк. Дніпро

Планета цирк. Дніпро

Про подію

Загадковий і безмежний Космос наповнений неймовірною кількістю зірок, а найяскравіша з них "Антарес" направила свої яскраві промені на манеж нашого цирку і в цих променях засяяло нове шоу "Планета Цирк» ...
 
Наша неповторна і сяюча "Планета Цирк" виблискує безліччю талановитих артистів, які готові дивувати Вас яскравими і цікавими цирковими номерами, виконаними гармонією образів, красою, азартом і професіоналізмом.
 
Одним з найяскравіших номерів цього шоу по праву можна вважати "Повітряних гімнастів на ременях" Ірину та Олександра Селезньова. Витончений дует прямо в повітрі відтворює гармонію ліричних відносин одночасно виконуючи складні трюки. Як правило, пара працює без страховки, оберігаючи один одного під куполом цирку.
 
Чотириногі артисти, а саме білі шведські вівчарки, лайки, самоїди, такси, далматинці і чистокровний цвергшнауцер Роксі. з радістю виконають для Вас все команди під керівництвом улюбленої дресирувальниці Леонори Богарірьовоі. Вражає талановита артистка ще й повітряною гімнастикою.
Леонора Богатирьова покаже свій номер "Жонглер в повітрі", жонглюючи при цьому різними предметами в поєднанні з трюками повітряної гімнастики, без страховки під куполом цирку. Це неймовірне видовище !!!
 
Юрій Іванічок і Тетяна Кулакова, під оплески глядачів, легко і завзято виконають карколомні трюки в номері "Акробати на щоглі". А талановитий артист Євген Крот здивує оригінальним номером - Колесо "Сіра".
 
Марина і Олесандр Крот, професійні дресирувальники і танцюристи, разом з білими кішками і чорними собаками, створять для Вас сюжет елегантного трюкового танго.
 
Без клоунів ні як ... Шоу супроводжує клоунський дует "Плюс - 16" - Валерій Пінчук і Володимир Міндлін. А ще багато цікавих і захоплюючих номерів, які Дніпровський глядач побачить вперше !!!
 
У шоу бере участь народний колектив шоу балет "Антарес" під керівніцтром Віктрії Мінніковоі, місто Дніпро. Музичний супровід виконує джаз оркестр Дніпровського державного цирку під керівництвом Сергія Пьтова. Шпрехшталмейстер - Іван фьють.
 
Не зволікайте, подаруйте собі і своїм дітям яскраву зустріч із цирковій програмі "Планета Цирк" !!!
Питання? Відповідь!
+