Інформація щодо обмеження масових заходів!

Музичне шоу «Побачення з Євробаченням»

Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
01:00
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Запрошуємо всіх на прем’єру нового музичного шоу «Побачення з Євробаченням». Вас чекатиме ще більше яскравих декорацій та відомих пісень з усього світу! Встигніть придбати квитки!
 
Режисер-постановник : Олександр Соколовський. Виконавці:Ольга Вороніна (вокал), Роман  Таранцов, Мілана Нарнія, Зінаїда Чепа, Олена Лєдовська, Вадим Кочетков, Роман Супряга,  Юрій Головін (труба), Ольга Аванесова (скрипка), шоу-балет КАДАНС, Валерія Вороніна (ведуча), Анатолій Корольов (ведучий).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музичне шоу «Побачення з Євробаченням» відбудеться 28 квітня 2020, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+