Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Покоління 80-х

27 червня 2020, 16:00, субота
Відміна заходу
минула подія
До
12 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

Товариші! Термінова новина!
 
Нашу редакцію завалили листами з численними проханнями повторити 80-ті вже на цих вихідних. Прочитали, подумали і зробили!
 
Зустрічайте, повторний тираж такого гучного видання «Поколінння 80-х».
 
Все по класиці, як ви любите. Протягом двох днів вас чекають найкращі хіти десятиліття, талановиті виступи музичних артистів, незабутні кіносеанси, надходження дивовижних іноземних товарів в буфет, а також справжня гордість автопрома - виставка автомобілів.
 
П'ЯТНИЦЯ: з 18:00 до 04:00
СУБОТА: з 16:00 до 04:00
 
Музика 80-х до 22:00. Після - вечірка 80-х і 90-х.
Безкоштовний вхід для дітей до 12 років, людям з інвалідністю.
 
Проведіть святкові вихідні під відкритим небом разом з нами!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Покоління 80-х відбудеться 27 червня 2020, 16:00, субота в "Лавина". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.