Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Попелюшка (музична вистава)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Чарівна казка Шарля Перро на музику Віталія Калиновського
Вистава придумали і поставили:
Режисер - Михайло Овсяников
Художники- Дар'я Біла
Танці - Віра Миколаєва
У нашій виставі ролі казкових героїв грають, співають, танцюють солісти опери, артисти хору і балету. Всі музичні номери в казці написані з урахуванням характерів казкових персонажів, тому наша «Попелюшка" не оперний спектакль, а дитячий мюзикл. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Попелюшка (музична вистава) відбудеться 10 червня 2021, 11:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+