Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі
-50%на другий

Музично-поетична вистава «Порвали Парус. Висоцький »

2 квітня 2021, 19:00, п’ятниця
У продажу залишилось 294 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
До кінця акції залишилося
-50%на другий
Тривалість
01:45
Без антракту
Бронь На касу
48
годин
8+
Російською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 22 СІЧНЯ 2021 19:00 НА 2 КВІТНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
До дня народження Володимира Висоцького, 2 квітня на сцені ДК Машинобудівників в 19-00 Дніпропетровці побачать дивовижну історію, музично-поетичну виставу «ПОРВАЛИ ПАРУС.ВЫСОЦЬКИЙ». Кожна пісня Висоцького - це маленька вистава. Висоцький-поет ні на хвилину не переставав бути Висоцьким-актором, тому вистава несе в собі особливий жанр, зберігає особливий дух і стиль-яскравий, вибуховий, емоційний.
 
Наше життя схоже на корабель. Кожен з нас пливе по хвилях своєї долі. Вітер, дощ, стихії кидають корабель з хвилі на хвилю, з одного боку в інший, найчастіше збиваючи його з наміченого шляху. Однак, якщо у людини є твердий намір йти, то ні шторм, ні хвилі, не стануть для нього перешкодою. В. С. Висоцький плив по життю з натягнутим вітрилом, він був людиною, плив всупереч шторму і бурхливому вітрі.
 
Спектакль присвячений великому поетові, акторові і генію, чиї вірші і пісні донині стосуються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє... зігрівшись від спека вічно летить комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях виключно живого виконання і непростий лінії долі «іноходця» 20-го століття. Спеціальна, унікальна програма вистави.
 
У виставі беруть участь чудові актори театру і кіно: Максим Голосків, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Рита Яшанова, Дмитро Жданов ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музично-поетична вистава «Порвали Парус. Висоцький » відбудеться 2 квітня 2021, 19:00, п’ятниця в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

3 лютого, 19:00
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 173