Пошлая Молли

3 листопада 2017, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

“Пошлая Молли” - дитя своего поколения, родившееся в интернет-сети, где их с уверенностью называют одним из самых громких музыкальных открытий 2017-го, и стремительно набравшее толпы поклонников во многих уголках СНГ.

Недавно собравшийся коллектив отличился не только своими бескомпромиссными, жизненными и откровенными текстами - ребята создали собственный стиль, абсолютно не имеющий себе аналогов. Музыка “Пошлая Молли” рассчитана на определенный круг слушателей - современных тинэйджеров и немного старше, просто потому, что не каждый сможет в полной мере понять этот культ.

Основоположник проекта, а также автор песен и вокалист - 20 летний харьковчанин Кирилл Бледный. Секрет популярности группы прост - в их песнях многие узнают себя, свое окружение, типичные сюжеты, являющиеся неотъемлемыми реалиями жизни современной молодежи.
 
Творчество “Пошлая Молли” не поддается никакой цензуре, чем вызывает только большее одобрение у своей публики. Поэтому все, кто в теме, точно должны быть на концерте “Пошлая Молли”

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Пошлая Молли відбудеться 3 листопада 2017, 19:00, п’ятниця в Тайм Аут. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+