У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Повернення до раю"

Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:20

Про подію

Драматична сповідь поета
 
Інсценізація, підбір музики, постановка
и Виконання провідного майстра сцени ВІЛЕНА Головка
 
27 березня +1858 року Т.Шевченка прібув до Санкт-Петербурга. Та только в Який «рай» вернулся? Глядачі зможуть ще раз перегорнуті ОКРЕМІ Сторінки життя поета у десятілітньому засланні, коли ВІН БУВ рядів 5-го лінійного батальйону окремий оренбурзького корпусу, пізнаті краще «невідомого» тоді та настолько актуального сегодня Шевченка. Вагомий значення у віставі має музика В. Моцарта, М.Глінкі, П.Чайковського, а такоже народні пісні. При створенні спектаклю Використано першоджерела: щоденники, поезію різніх років. Віконується мовою орігіналу. Прем'єра відбулася 29 жовтня 2015 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Повернення до раю" відбудеться 2 березня 2022, 14:00, середа в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+