Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Повна свобода людства

16 квітня 2021, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Сюрреалізм - це повна свобода людства"( Сальвадор Далі).
 
Запрошуємо 16 квітня о 18:00 на цифрову експозицію геніального сюрреаліста під чарівні звуки хангів від музикантів Danik Dneprovskiy та Юлії Остапенко.
 
Ганґ — перкусійний інструмент, що складається з двох з'єднаних металевих напівсфер. Він був створений в 2000-му році швейцарцями Феліксом Ронером та Сабіною Шерер. Зараз у світі функціонують лише 80 виробників ганґів. Для того, щоб придбати інструмент, треба отримати письмовий дозвіл від авторів.
 
У цю суму включені: перегляд цифрової інсталяції Сальвадора Далі (30 хвилин), музичний виступ Danik Dneprovskiy та Юлії Остапенко ( 30 хвилин), мистецька фотосесія на власні гаджети (20 хвилин), прогулянка залами з графічними творами художника + відео-екскурсія ( 20 хвилин).
 
Для того, щоб приєднатися до нашої події, письмового дозволу не потрібно:)
Якщо у нашому місті почнеться локдаун, подія відбудеться одразу після нього. Усі квитки будуть дійсні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Повна свобода людства відбудеться 16 квітня 2021, 18:00, п’ятниця в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+