Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Комедія «Какого черта» (Ада Роговцева, Віктор Шендерович)

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
Бронь На касу
24
години
18+

Про подію

Комедія «Какого черта»
(Ада Роговцева, Віктор Шендерович і ін.)
Комедія на 2-х діях «Какого черта»
 
 
ПРЕМ'ЄРА!
 
Вперше на одній сцені: народна артистка СРСР Ада Роговцева та Віктор Шендерович!
 
Разом з ними:
 
Андрій Сидельников, Ірина Кара, Анастасія Зінов'єва
Драматургія - Ірина Иоаннесян, Нателла Болтянская
Режисер - Алеся Маньковська
Постановка - Продюсерська компанія «Stage RС» (Лондон, Великобританія)
Прем'єра вистави відбулася 9 травня 2018 року в Лондоні.
 
«Так я б душу продав, що б ...» - хоч раз в житті кожен з нас виголошував цю фразу. Виправити помилки, здійснити мрію, отримати найбажаніше, а в обмін віддати свою душу або душу своїх близьких. Як ви думаєте, наскільки висока ціна?
 
Відповідь, можливо, знайдеться в компанії матері, трьох її дорослих дітей і самого Чорта.
 
Дивіться, які відгуки були отримані про п'єсу:
 
Олексій Моторов: «Ця п'єса - легка, іскриста, схоже келиху хорошого шампанського. Від кожної сцени, кожного діалогу, отримуєш величезне задоволення і д олгое післясмак. Перша спільна робота Ірини Иоаннесян і Нателлою Болтянский, дотепна, іронічна, вона просто приречена на успіх ».
 
Ігор Угольников: «П'єса заслуговує на увагу, безумовно. Роль біса відверто хороша, я б її із задоволенням зіграв сам. Що ж стосується теми, то, впевнений, будь-який глядач Її сприйме з інтересом, бо в кожному з нас живе потреба виправити помилки минулого, а багато хто готовий продати душу заради того, щоб виконати найзаповітніші бажання. Спокус поруч предостатньо ».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Комедія «Какого черта» (Ада Роговцева, Віктор Шендерович) відбудеться 13 жовтня 2019, 19:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+