У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

PYROKINESIS

21 жовтня 2021, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зазвичай виділяють два кольори: білий і чорний. Восени чорний колір змішується з жовтим - осіння туга, і все таке. Можна пофантазувати і уявити, що у світської туги, романтичної іронії, нової і старої щирості, іронізуваваного романтизму і ін. та ін. - є свої кольори, і всі вони, в кінцевому рахунку - в піснях у Андрія - перемішані. А розумними людьми ще століття тому було помічено, що найпрекрасніше на землі мистецтво буде побудовано за принципом коктейлю. (Якщо це дійсно так, то жахливо, що бармени мудріші, аніж художники!) Саме тому Pyrokinesis цієї осені проїде по Україні з концертами - щоб розбавити і свою, і нашу з вами то чорну-жовту осінню тугу, то спокійно-білу зимову нудьгу, як то кажуть - всіма кольорами веселки!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

PYROKINESIS відбудеться 21 жовтня 2021, 20:00, четвер в The Rio Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+