У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Ради семейного очага"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Заради сімейного вогнища (за мотивами однойменної повісті)
 
Класика завжди актуальна і злободенна!

Львів. Початок ХХ століття. Антосьо Ангарович повертається з сербської війни. Його зустрічає любов всього його життя - Анеля. Нарешті вони разом, вони щасливі ... Але щастя так швидко змінюється, так швидкоплинно. Дуже скоро Антосьо дізнається, що в його відсутність у нього вдома сталося щось, що і його, і всіх навколишніх просто шокує. Трощать ідеали, ламаються долі, земля йде з-під ніг Антося ...

Чи вдасться нашим героям врятувати свою сім'ю і відновити своє чесне ім'я?!, - ви дізнаєтеся, побувавши на нашому спектаклі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Ради семейного очага" відбудеться 9 травня 2019, 17:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+