Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Ради семейного очага"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Заради сімейного вогнища (за мотивами однойменної повісті)
 
Класика завжди актуальна і злободенна!

Львів. Початок ХХ століття. Антосьо Ангарович повертається з сербської війни. Його зустрічає любов всього його життя - Анеля. Нарешті вони разом, вони щасливі ... Але щастя так швидко змінюється, так швидкоплинно. Дуже скоро Антосьо дізнається, що в його відсутність у нього вдома сталося щось, що і його, і всіх навколишніх просто шокує. Трощать ідеали, ламаються долі, земля йде з-під ніг Антося ...

Чи вдасться нашим героям врятувати свою сім'ю і відновити своє чесне ім'я?!, - ви дізнаєтеся, побувавши на нашому спектаклі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Ради семейного очага" відбудеться 9 травня 2019, 17:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+