РАДУ ПОКЛІТАРУ - КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ «СПЛЯЧА КРАСУНЯ»

12 листопада 2018, 19:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПРЕМ'ЄРА - РАДУ ПОКЛІТАРУ - КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ «СПЛЯЧА КРАСУНЯ»


Раду Поклітару радує своих шанувальників новою прем'єрою - Сучасний версією балету «Спляча красуня». Неймовірна харизма, пластика, емоціональність и відточена хореографія неминучий завоюють серце кожного з глядачів!

Ця постанова є спільнім міжнароднім проектом, до которого долучень Україна і Швейцарія.

«Спляча красуня» у репертуарі «Київ Модерн-балету» довершує балетну тріаду Петра Чайковського «Лебедине озеро» та «Лускунчик».
До постановки балету, написання новой хореографічної «партитури» балетмейстера-постановника Раду Поклітару надіхнулі НЕ лишь велична музика Петра Чайковського, а й Неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.

В Основі постановки органічне поєднання світів - реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовими елементом є історія про справжнє кохання, покликання нагадаті НЕ лишь про часові й просторові ілюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану НЕ через 100 років, а через 800, а Королівський палац ряснітіме Дивовижний невідомімі Казкова героями.

«Неможливо встояті перед сліпучою пішнотою цієї фантастічної музики - геній композитора дарує натхнення хореографам и Захоплення Глядач вісь Вже 128 років. Чи не втрімався и я ... Моя «Спляча красуня» натхнена літературнім першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, что ще Задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанській казкар Джамбаттіста Базіле у життя без Книзі «Казка казок» дерло рассказал Історію про принцесу, что заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у Нашій «Сплячій красуні» - Це не улесліві царедворці, а Неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходится свою Спляча принцесу НЕ через 100, а через 800 рокі !, - неважливо. Головне, что дана вистава, як и ее класичне першоджерело, віспівує гімн Справжня, всеперемагаючому Кохану! »- Раду Поклітару.

Злі чари розвіяно та чи торжествують світ и добро ?!

Вистава Створено за ПІДТРИМКИ Посольства Швейцарии в Україні






Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

РАДУ ПОКЛІТАРУ - КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ «СПЛЯЧА КРАСУНЯ» відбудеться 12 листопада 2018, 19:00, понеділок в Академічний театр опери і балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+