У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Райська земля" (18:00)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Райская земля" - естрадно-публіцистична вистава театру Шарж про життя і творчість Марії Примаченко.
 
У виставі ви познайомитеся з життям воїна, який боровся не тільки з видимим і невидимим ворогом, а який, в першу чергу, боровся з собою. Цей воїн - видатний український художниця Марія Примаченко. Жінка, найсильнішою зброєю якої була любов і мистецтво.
 
Більш всю свою нелегку життя вона пронесла і зберегла найголовніше - віру в людину, і це незважаючи на те, скільки фізичних і духовних страждань вона їй завдала, скільки забрала в неї цінного.
 
Марія була в двох світах одночасно і для кожного вистачало сил боротися. Один - світ матерії, реальності, побуту, другий - світ всередині неї, світ фантазій, дитинства та почуттів. Тільки два вікна з'єднували ці два світи. Те два вікна, то очі художниці ...
 
Художні керівники - Коротко Ю.В., Зайцев В.П.
Режисер - Козютінська Г.
Виконавці - Митниця А., Тищенко Д., Міщенко Ю., Калмикова С., Ткаченко А., Городнюк М.
Звук - Цюрак В.
Проекція - Марійка А.
 
Після перегляду вистави глядачі зможуть оглянути виставку Марія Примаченко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Райська земля" (18:00) відбудеться 12 січня 2019, 18:00, субота в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+