У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Спектакль "За надмірну любов"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Исповедь на 1 дію
М. Матіос

Мала сцена!
 
За мотивами книги «Вирвані сторінки з автобіографії»
 
Ідея, інсценування і виконання - заслужений працівник культури України Марія Проценко
Режисер - народна артистка України Лідія Кушкова
Художник - заслужений діяч мистецтв України Іван Шулик
У виставі звучать авторські пісні народного артиста України Валерія Ковтуненка
Сучасна українська письменниця Марія Матіос через свої автобіографічні спогади в книзі «Вирвані сторінки з автобіографії» проводить нас по лабіринтах складних людських доль відомих художників Західної України.
 
Творців вистави вразила сповідь автора книги, в якій порушується тема тоталітарної системи і ролі художника в ній, а саме: роздуми про фільм «Білий птах з чорною ознакою» режисера Юрія Іллєнка, загадкову загибель композитора Володимира Івасюка, сміливий виступ-протест Марії Матіос в Чернівецькій філармонії та розповідь про злети і падіння солістки балету Національної опери.
 
До віставі увійшли також матеріали, зібрані Марією Проценко, про художників-героїв, які протистояли тодішньої радянської системи в Східній Україні, зокрема в р .. Дніпро. Актриса веде нас терновими стежками життя наших земляків, втілюючи мрію однієї з героїнь Марії Матіос: «Хоч би тим, полеглих героями, поставити свічку в поминальні дні, щоб дізнатися, як живуть живі наші герої».
 
Вистава є сучасною, гострою і надзвичайно необхідною для патріотичного виховання підростаючого покоління і для збереження єдності України.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Спектакль "За надмірну любов" відбудеться 11 серпня 2022, 18:00, четвер в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+