Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Рікі-Тікі-Таві"

У продажу залишилось 7 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 60 грн
Тривалість
00:55
Бронь На касу
24
години
4+
Українською мовою

Про подію

Безкоштовний вхід для дітей, в тому числі на руках не передбачений!

Африканські ігри

Дитяча душа бажає небезпечних пригод і героїчних подвигів. Яка дитина не захопиться маленьким мангустом! Ріккі - справжній герой «бойовика», відважний, спритний, винахідливий, він перемагає підступних ворогів, захищає маленьких і слабких.

Р. Кіплінг
Режисер - В. Клейменов
Музика - В. Калiновський

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Рікі-Тікі-Таві" відбудеться 31 жовтня 2020, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.