RODIN N. Сольний концерт на даху

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Хто не знає Колю? Колю знають всі, але, в основному, як вокаліста і фронтмена групи Radionika. 1 вересня ви зможете познайомитися з іншою стороною його творчості - loop-music програмою. Це будуть не кавери, а авторські пісні - особисті, душевні, живі.
 
3 роки вражень, натхнення, подорожей, емоцій і експериментів в півторагодинну музичному концентраті (ну або скільки там). Все, що довго накопичувалося і відточувалося, все, що відкладалося в довгий ящик, тепер буде проспівано і зіграно.
 
Приходь слухати музику зі здоровим глуздом і душею.
 
Loop-концерт - це накопичення звуків за допомогою звукових петель. Тобто запис ділянки музичного твору і накладання поверх нього наступних партій.

 Пісня «Высокосная ночь»

Пісня «Линия»

Закінчення концерту  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

RODIN N. Сольний концерт на даху відбудеться 1 вересня 2018, 20:00, субота в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+