Romantic jazz на Арт-даху

23 серпня 2018, 19:30, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Пояснити, що таке джаз, навряд чи хтось зважиться. Навіть великий в історії джазу людина - Луї Армстронг - сказав, що джаз просто потрібно розуміти, і все. Музичний напрям джаз, його історія, виникнення, модифікації і гілки дуже різнопланові і багатогранні, щоб можна було дати просте і вичерпне визначення.
 
Якщо серце здригається і завмирає, коли звідкись із глибини сцени з-під швидких пальців лунають переливи фортепіано, а від променів софітів в очах видно відблиски саксофона, якщо вечір, проведений в розслабленій і веселою обстановці вам до душі, то джаз - та музика , яка вам потрібна!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Romantic jazz на Арт-даху відбудеться 23 серпня 2018, 19:30, четвер в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+