Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Романтична гітара на Теплоході

2 вересня 2020, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Любі друзі! Відірвіться від міської суєти і приходьте до нас на Концерт - Круїз по річці Дніпро! Вас чекає новий маршрут так, як теплохід відправлятиметься від річкового вокзалу!
Концерт - Круїз - це унікальна прогулянка на Арт-теплоході! Цього разу Вас чекає музичне таїнство втілене звуками гітари і навколишньою атмосферою!
 
Магічне злиття музики і природи подарує вам незабутні враження! Концерт - круїз - це найкращий подарунок Вашим родичам і близьким людям!
 
Друзі! Всіх чекаємо на нашому Арт-теплоході! Кількість місць обмежена! До зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Романтична гітара на Теплоході відбудеться 2 вересня 2020, 19:00, середа в теплохід. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+