Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Романтическая комедия "Ля-муррр"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Любовь и приключения! Именно это делает нашу жизнь интересной и незабываемой. На какие авантюры способна женщина, чтобы найти любовь. Где искать единственную или единственного в современном водовороте высоких технологий  и в омуте страстей? Уважаемые сослуживцы! На ближайшем корпоративе присмотритесь внимательно к молодому красавчику с аккуратной бородкой. Вдруг это не мужчина, и даже не гей? А хорошенькая девушка. Но что она делает ночью в кабинете Босса? И зачем напиваться до чертиков?И когда в конце концов Анечка купит шарики? Любовные игры для взрослых и бесшабашных  влюбленных. Романтическая комедия в одном действии. Обилие  смеха и юмора с фантастическим голливудским финалом!
В спектакле заняты актеры кино и телесериалов. Вы, конечно, без труда узнаете их.

Но что они вытворяют на сцене?! - такого в кино не разрешают. Два часа хорошего юмора, легкого флирта и страстной душераздирающей кричащей и всеобъемлющей любви!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Романтическая комедия "Ля-муррр" відбудеться 28 квітня 2018, 19:00, субота в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.