Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ромео и Джульетта (балет)

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Балет в 2-х діях

Музика - С. Прокоф'єв

Балетмейстер-постановник - А. Соколов, заслужений діяч мистецтв України

Диригент-постановник - В. Гаркуша, народний артист України

Сценографія, костюми А. Ареф'єва, народного художника СРСР, лауреата Національної премії ім.Т. Шевченко

«Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про Ромео і Джульєтту», - про це висновок відомо навіть тим, хто ніколи не читав трагедію Шекспіра. Написана драматургом в XVI ст., Вона не перестає хвилювати серця людей. Не дивно, що твір став джерелом натхнення для одного з найбільших композиторів ХХ століття-С. Прокоф'єва.
 
Його ім'я асоціюється з образом весни і життя, заповнених щастям і енергією, бадьорими музичними ритмами і чудовим гумором. Він фонтанував ідеями, задумами. Великий був у всіх жанрах. Але ми говоримо про Прокоф'єв - автора балетів. Їх сім. Притча про «Ромео і Джульєтту» найпопулярніший з них.
 
Нагадаємо шекспірівський сюжет: знатні сім'ї Монтеккі і Капулетті ведуть між собою непримиренну ворожнечу. Але юні представники сімейних кланів - Ромео і Джульєтта люблять один одного, всупереч кривавої традиції, вважаючи за краще смерть бездушною влади застарілих звичаїв.
 
У «Ромео і Джульєтті» є все: весна, юність з її гострим почуттям закоханості в світ, і свідомістю швидкоплинності відпущеної життя. Ці почуття пронизують весь спектакль від початку до кінця.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ромео и Джульетта (балет) відбудеться 14 лютого 2021, 18:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+