Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Ромео і Жасмін"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години

Про подію

Автор п'єси «Ромео і Жасмин» - наш сучасник Олександр Гаврош, Ужгородський журналіст і письменник. За цей твір драматург отримав друге місце на престижному літературному конкурсі «Коронація слова» 2007 року.
 
За словами автора «ця п'єса в глибоких і серйозних речах - про наших відносинах з навколишнім світом, про самотність і жертовність, про віру в себе, в здатності до змін». Хто краще в ній виглядає - люди або звірі? Наш театр, першим зробивши постановку драми на великій сцені, пропонує вирішити вам, шановні глядачі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Ромео і Жасмін" відбудеться 20 вересня 2020, 17:00, неділя в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+