Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

ROZHDEN

2 грудня 2017, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

2 декабря ROZHDEN впервые выступит в Днепре!

Его творчество уже стало отдельным музыкальным течением в нашей стране, имея свой собственный уникальный стиль и звучание.
ROZHDEN запоминается с первых нот: бархатный голос с хрипотцой, ритмичная электроника смешанная с классическим ритм-энд-блюзом, и все это дополнено мелодичным соулом.  
Его композиции пронизывают насквозь, каждый зритель на его концерте будто бы всем телом ощущает каждую ноту и слово, проживая от начала и до конца всю песню.

2 декабря в клубе SFERA никто не останется равнодушным, все будут петь в унисон уже известные хиты «Роса», «Ни ты ни я», «Знаешь», а талантливый ROZHDEN удивит своей искренностью и качественной музыкой.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ROZHDEN відбудеться 2 грудня 2017, 19:00, субота в Сфера. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+