Інформація щодо обмеження масових заходів!

Руки`в Брюки

18 травня 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Зустрiчайте 18-го травня у Днiпрi (МахноПАБ ) неймовiрних "Руки'в Брюки" (Rockabilly, Swing, Jump Blues) .
Їх концерти - це завжди весело та дуже танцювально! Це ROCK’N’ROLL, яким він має бути: драйвовий та нестримний!

За плечима гурту 11 років творчої діяльності, п’ять альбомів (шостий на підході), тури у Європу, європейські та міжнародні фестивалі у Європі та в Україні, відео-кліпи i радіопрограми та телешоу

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Руки`в Брюки відбудеться 18 травня 2018, 19:00, п’ятниця в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+