SankiDEDA

1 вересня 2018, 20:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Групу «Санки Діда» без перебільшення можна назвати однією з найяскравіших груп Дніпропетровська. «СанкіДеда» однаково гарні на великих майданчиках і open-air'ах і маленьких затишних клубах, їх майстерність відчувається як на концертних виступах, так і в студійних записах. Група була створена в 2010 році і в цьому ж році відразу здобула перемогу на рок фестивалі з тих пір перемоги стали доброю традицією.

«СанкіДеда» Це приголомшлива енергетика на сцені. Прозорість і легкість аранжування впливає на легке сприйняття. Музиканти поєднують різні звуки стилі і настрої з цього в творчості можна відчути смак фанку, року, синт-попу, лаунжу, джазу, реггі. Додавання інгредієнтів за рецептом «СанкіДеда» в сукупності дає сучасне і оригінальне звучання.

На творчість вплинула багато різних груп, стане зрозуміло відразу коли ви дізнаєтеся що на багато концертні майданчики музиканти виходять з великої кавер-програми. Подібні перетворення дозволяють розширити поле діяльності по всій країні і далеко за її межами. Головним досягненням музиканти вважають визнання і любов публіки.

«СанкіДеда» - це єдиний організм, де кожен музикант має рівне право голосу, є самостійною особою і творчою одиницею.

У Санях зазвичай мчать:
Бровко Руслан (вокал)
Бровко Олег (гітара-вокал)
Куляба Антон (бас-гітара-вокал)
Додатко Денис (клавіші-вокал)
Лебедєв Роман (ударні-вокал)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

SankiDEDA відбудеться 1 вересня 2018, 20:00, субота в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+