Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Гамлет"

11 листопада 2019, 18:30, понеділок
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Вистава Харківського державного академічного театру ляльок ім. В. А. Афанасьєва "Гамлет". Режисер постановник Оксана Дмитрієва, художник-постановник Наталія Денисова.
 
Вистава буде показана в рамках фестивалю ДнепроПаппетФест
 
Ще одна блискуча постановка Оксани Дмитрієвої, стала культовою!
 
Гамлет у театрі ляльок - це прорив в іншу реальність, свідками якої ми станемо ...
 
Шлях пошуку правди і світла може стати дорогою прозрінь ... Адже пекло і рай - реальні простору, щохвилини нами ж і створювані, а трагедія данського королівства - в чомусь відображення і нашого життя. Кожен сам шукає відповідь на це питання ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Гамлет" відбудеться 11 листопада 2019, 18:30, понеділок в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+