Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Сімейний Фестиваль Місто Професій. Дніпро

Сімейний Фестиваль Місто Професій. Дніпро
24 квітня, 10:00, субота
Дніпро "Лавина"
Купити квитки Залишилось квитків: 200
25 квітня, 10:00, неділя
Дніпро "Лавина"
Купити квитки Залишилось квитків: 200

Про подію

До 3-х років дітям безкоштовно, при пред'явленні свідоцтва про народження.
 
31 серпня - 1 вересня 2019 року в місті Дніпро в ПР Лавина з 10:00 до 20:00 відбудеться наймасштабніший сімейний фестиваль Місто Професій, на території якого будуть працювати більше 60 локацій, де кожна дитина зможе випробувати цікаву для нього професію!
 
Місто професій - наймасштабніший сімейний фестиваль професій, де діти занурюються в дорослий світ в мініатюрі. На території фестивалю буде працювати 4 масштабні зони:
 
1. Основна зона - Місто дитячих професій. Це локація, на якій будуть працювати і показувати своє виробництво компанії, щоб познайомити дітей з різними професіями. Крім роботи банкіра, продавця, пожежного і інших звичних професій, діти зможуть познайомитися навіть з дуже незвичайними заняттями.
 
2. Розважально-інтерактивна зона - майстер-класи, шоу, ігротека, тварини, виступи, спортивні заходи і багато іншого.
 
3. Food zone - місце на території фестивалю, де гості можуть побалувати себе і дітей частуваннями на будь-який смак.
 
4. Територія open-market - це простір, де будуть представлені різноманітні товари від відомих брендів, а також ексклюзивні вироби ручної роботи.
 
Фестиваль "Місто професій" буде цікавий для всієї родини! Тут висможете провести цілий день зі своїми близькими, спробувати неймовірні страви, також вам не треба буде відлучатися за покупками, адже тут буде побудована ціла зона дитячих магазинів.
 
Насичена розважальна програма не дасть занудьгувати нікому, і найголовніше, кожна дитина зможе близько познайомитися з різними професіями, і взяти участь в цікавих пізнавальних програмах і майстер-класах фестивалю!