Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Сергій БАБКІН

30 серпня 2018, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ СЕРГІЯ БАБКІНА?
 
1. Послухати самого харизматичного виконавця української сцени.
 
2. посумувати, посміятися, пофілософствувати.
 
3. Унести з концерту трішки добра в серці.
 
На його виступах завжди тепла атмосфера. А затишний, домашній формат допомагає повністю розслабитися і насолоджуватися гарною музикою. Це будуть найпотрібніші в цей момент пісні!
 
Пропустити таке просто не можна!
 
Сергій Бабкін - один з тих виконавців, які відразу виділяються із загальної маси, навіть проти своєї волі. Кожен його проект - успішний. Будь то запальні треки 5'nizza чи ліричні сольні композиції.
 
Крім цього, Бабкін - учасник різних телепроектів ( "Танці з зірками" і тренер "Голосу країни"). Його пісні - зворушливі, глибокі, неймовірно мелодійні. У них - таємний посил виконавця всім своїм шанувальникам.
 
Обов'язково приходьте на цей душевний концерт! Побачимося!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Сергій БАБКІН відбудеться 30 серпня 2018, 20:00, четвер в Літній зал, парк Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+