Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Комедія «Шалый, или все невпопад»

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

23 вересня в 18:00 на сцені Дніпровського Академічного театру драми і комедії
Новий Театр являє комедію Мольєра
«Шалый, или все невпопад»


Це перша успішна комедія Мольєра, одного з найвеселіших авторів XVII століття. Святковий і веселий спектакль для всієї родини.

За серце Селії борються двоє юнаків з шляхетних родин: Леандр і Лелий. Слуга Лелія - Маскариль - страшенний шахрай і пройдисвіт, береться «привести свого пана до заповітної мети». Ось тільки Лелий - палкий і поривчастий юнак, - сам того не бажаючи, своїми благородними вчинками постійно засмучує плани слуги, виступаючи невпопад.

Кому ж дістанеться прекрасна Селія? Скільки стусанів і ляпасів отримає Маскариль за своє крутійство? І хто в підсумку виявиться на коні, благородство або крутійство? Приходьте і побачите все самі!

У ролях: Олексій Блінов, Євген Славинський, Олександр Рудик, Аліна Церпіцкого, Дар'я Лебедєва, Ганна Вашенкова, Іван Острівной, Дмитро Московцев, Владислав Лебедєв та ін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Комедія «Шалый, или все невпопад» відбудеться 23 вересня 2018, 18:00, неділя в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.