Інформація щодо обмеження масових заходів!

«Шикарная свадьба»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Он... Она... И шикарная свадьба. Но тот ли жених, та ли невеста? Том или Билл? Джули или Джуди? Есть ли ответ?
Как можно проснуться в день своей собственной свадьбы в постели с прекрасной незнакомкой? Сюжет развивается со скоростью света, не отпуская ни на минуту и заставляя смеяться сквозь слезы. «Шикарная свадьба» - это искрометная комедия положений! Если мальчишник прошел на полную катушку, это совсем не значит, что на следующий день будет свадьба. И в райском саду может случиться переполох!
Невероятные ситуации и непредсказуемая интрига сюжета в модной пьесе Робина Хоудона «Шикарная свадьба»!

В ролях:
- Засл. артистка Украины - А. Савченко
- Засл. артистка Украины - Астрая
- К. Вертинская
- Д. Соловьёв
- А. Салата
- В. Гладкий

Режиссер - Влада Белозоренко
Продюсер - Татьяна Едемская

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Шикарная свадьба» відбудеться 31 травня 2017, 19:00, середа в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+