Інформація щодо обмеження масових заходів!

Шоу пісочної анімації "Весняна симфонія любові"

У продажу залишилось 129 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 3 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 24 ЖОВТНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Поверненню квитки не підлягають
«За вікном не весна, а холодний лютий, але душа дуже хоче дива...» Пісочна шоу програма «Весняна симфонія любові» у весні, про музику і звичайно ж про кохання! Сучасне мистецтво пісочної анімації і велич класики в музиці створює на ваших очах і в ваших серцях те, що допомагає чути один одного, відчувати, розуміти і прагнути до творення на всіх рівнях, а це значить, жити в гармонії з душой.Программа розрахована для сімейного перегляду.
 
У першій частині ми пропонуємо глядачеві відправиться в подорож під назвою «Де живе любов». У ній ви побачите кілька історій з відомих усіма кінофільмів під живу чарівну музику найбільших композиторів Мішель Легран, Ґардель, Раймонд Паулс, Шарль Азнавур, А.П'яццолла.
 
У другій частині програми «Червоні вітрила" пісочний образи оживають і створюють атмосферу справжньої казки, в якій глядач відчує, що в серці кожного з нас живуть свої червоні вітрила надії...
Третя частина програми нехай для вас залишиться загадкою...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Шоу пісочної анімації "Весняна симфонія любові" відбудеться 24 жовтня 2020, 19:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+