У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

SHRI-ЛАНКА Акустика

23 грудня 2021, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Тільки вхідний квиток! Для бронювання СТОЛА необхідно звернутися до МахноПАБу!

Народжені Коктебельськими хвилями розливають тепло з 2008 року.
 
Крім виступів на фестивалі «Джаз-Коктебель» мають досвід сцен від невеликих стадіонів до маленьких вулиць. З собою проносячи посмішку в музиці.
 
minimal_pop_reggae_dance – так називається цей рух, який дозволяє старіючій молоді м'яко танцювати. Про близьке. Можна навіть із місця. Легко та приємно.
 
Виступ на «ATLAS Weekend 2021», а також участь вокаліста гурту у телепроекті «Співають Всі» - додало нового вектора літньому настрою. Їм і поспішає поділитися Олександр Травніков (ПіДЖАк) у ці похмурі дні.
 
Творчий вечір із акустичною гітарою і не тільки;)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

SHRI-ЛАНКА Акустика відбудеться 23 грудня 2021, 20:00, четвер в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+