Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Симфонічний HIP-HOP

23 вересня 2019, 19:00, понеділок
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Захід скасовано. Повернення грошей за придбані квитки до 04.10.19

Ознайомитися з умовами повернення

«Для нової музики потрібні нові вуха.»
 
Фрідріх Ніцше.
 
Симфонічний HIP-HOP.
 
Здавалося б, що поєднати два музичні напрямки, які перебувають в різних всесвітах, вже точно неможливо.
 
Але збираючись в пошук нових, сьогоднішніх співзвуч, ми навіть не усвідомлюємо, що під нинішніми пентхаусами лежать залишки древніх цивілізацій.
 
Зв'язок хіп-хопу і класичної музики бере свій початок в 80-х. Практично з моменту зародження жанру хіп-хоп-музиканти постійно використовували семпли з класичної музики в своїх треках. А порівняно недавно і класична музика стала відчувати на собі вплив хіп-хопу, вбираючи в себе як ритми і енергетику, так і інструменти, які з'явилися завдяки цьому жанру.
 
Так, імениті хіп-хоп-музиканти семплюють щипки на віолончелі, перетворюючи їх в звуки бас-барабана, а удари по струнах скрипки зворотною стороною смичка перетворюють в звуки бавовни.
 
Проект створювався більше 2 років професіоналами з ближнього і далекого зарубіжжя, а музиканти - професіонали в області академічної музики, які викладають в консерваторіях і грають класику по всьому світу в складі оперних театрів і філармоній.
 
Не дивлячись на всю консервативність виконавців енергетика концерту зашкалює, а глядачі стають одним організмом з музикантами в цьому унікальному шоу!
 
У програмі концерту: Eminem, 50 Cent, Snoop Dogg, Dr. Dre, Coolio, Kendrick Lamar, Баста, PHARAOH, Post Malone і багато інших.
 
Зустрічайте! Зародження нового жанру на стику неможливого!
HIP-HOP у виконанні симфонічного оркестру!
 
Диригент - Wolfgang Müller (Німеччина).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Симфонічний HIP-HOP відбудеться 23 вересня 2019, 19:00, понеділок в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+