У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Симфонічний оркестр на "Арт-крыше"

12 вересня 2018, 19:30, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Класична музика благотворно впливає на людину - розвиває слух, прищеплює смак. Особливо позитивний ефект вона надає, коли звучить наживо. Меломани знають: побувати на концерті зовсім не те ж саме, що послухати або подивитися його в запису.

Під час виступів артисти обмінюються енергією з глядачами, завдяки чому народжується творча магія, створюється особлива атмосфера. Такі відчуття зберігаються в пам'яті надовго.

Насолодитися вічними творами таких композиторів як: VIVALDI, MOZART, WAGNER, PAGANINI, BACH, BEETHOVEN, BAKH, BEETHOVEN, STRAUSS, CHAIKOVSKY, VERDI у виконанні «Cristal Orchestra», ви чи зможете на даху культурно-ділового центру «Менора».

«Cristal Orchestra» це молодий оркестр до складу якого увійшли найсильніші музиканти України.
За роки творчого шляху вони виступили в престижних концертних залах Європи: Італії, Франції, Німеччини ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Симфонічний оркестр на "Арт-крыше" відбудеться 12 вересня 2018, 19:30, середа в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+