Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Симфонічна казка "Пригоди Аладдіна"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Чарівна лампа Аладдіна» – найвідоміша казка циклу «Тисяча і одна ніч».
 
Казки зі збірки «1001 ніч» – одне з найбільших скарбів світу. Вони існують протягом тисяч років і включають в себе чарівні історії, які передавалися з вуст у вуста в Персії, Аравії, Індії та Азії. Казки, як відомо, об’єднані загальною сюжетною рамкою: щоночі їх розповідає юна дружина султана Шахрияра, Шахерезада, своєму чоловікові, щоб врятувати собі життя. Історії настільки цікаві, що, всупереч традиції, Шахріяр не може стратити дружину – так хочеться йому дізнатися продовження історії. Казка «Чарівна лампа Аладдіна» розказана Шахерезадою в 514-у ніч.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Симфонічна казка "Пригоди Аладдіна" відбудеться 13 жовтня 2019, 12:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма