У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

СКАРБИ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ. ТРІО БАНДУРИСТОК «ЕТНІКА»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Цього вечора прозвучать пісні на слова Великого Кобзаря про любов і вірність, материнську долю, дружбу, відданість рідній землі та народу – те, без чого не можна уявити людське життя, найпопулярніші українські народні пісні та прекрасні пісні Придніпровського краю.
 
Виконавці: тріо бандуристок «ЕТНІКА»
 
Вероніка ТУПИЦЬКА
 
Ольга БІЛОВА
 
Вікторія КУЧЕР
 
 
Ведучий: Данило ЯРЕМЕНКО
 
Режисер Іван ШЕПЕЛЄВ – народний артист України

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

СКАРБИ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ. ТРІО БАНДУРИСТОК «ЕТНІКА» відбудеться 12 серпня 2022, 17:00, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+