Інформація щодо обмеження масових заходів!

Смертельне кохання

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

У цій годі й чекати історії, в якій чоловік є мірою речей і все крутиться навколо нього, саме жінка стає головною героїнею. Жінка-феєрія, жінка-катастрофа. Вона вибудовує сюжет, маніпулюючи партнерами. Спокуслива спокусниця, провокатор, чудовисько, лиходійка, химера. Спочатку вона провокує знайомство з чоловіком, потім влаштовує аварію, в результаті якої з неминучістю для нього - лікарня, в'язниця, божевільню. Через цієї жінки чоловік втрачає все - повсякденне життя, роботу, подругу, свободу ... Вона, як вихор, втручається в долю чоловіка, і починає переробляти його на свій лад. І підпорядковує собі, і закохує в себе ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Смертельне кохання відбудеться 23 лютого 2019, 17:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+