Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Солом'яний бичок"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

За мотивами української народної казки.
Прем’єра – 2019 рік
 
Режисер-постановник – Роман Гребенюк
Художник – Ельвіра Босович
Музика – Людмила Зборовська
 
Коли проходять жнива, та треба збіжжю ладу дати, постає питання: чи є в цей час привід для розваг? А чому б і ні??? Тим більше, що задля цього знадобиться трошки часу, зовсім трошки соломи, та багато гарних пісень рідного краю. Можна потішитися і казку розповісти… Хоч і про солом’яного бичка… Наче б то звичайна казка, та трошки – ні! Бо Дід дуже любив свою Бабу, та хотів її потішити. Зробив бичка з соломи!.. А що з цього вийшло, та яка мораль??? Запрошуємо Вас передивитися виставу Дніпровського міського театру ляльок «Солом’яний бичок» всією родиною. Відкрийте відому казочку особисто для себе по- новому!!!
 
У виставі грають актори: Наталія Фетісова, Ольга Одинська, Олександр Занудько

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Солом'яний бичок" відбудеться 21 лютого 2021, 13:00, неділя в Дніпропетровський міський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+