Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Спальня Сальвадора"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

За п'єсою Альдо де Бенедетті "Сублімація кохання"
 
Відомий депутат-аграрій запрошує у гості знамениту письменницю подивитися на оригінал картини Сальвадора Далі, яка прикрашає його спальню. Продовження зрозуміле?
 
Проте щось пішло не так… Вони танцюють танго… Під диваном знаходять… І цей третій не лишній. Ця людина з трьома дипломами перевертає життя наших героїв, а також життя двох міністерств.
Кохання… шампанське… у цій виставі є усе. Навіть філе камбали…
 
Жанр: комедія у ритмі танго
Тривалість: 2 години 30 хвилин
Мова: російська
 
Режисер-постановник: Антон Меженін
 
Дійові особи та виконавці:
ЛЕОНЕ САВАСТА, депутат - Артур Опрятний
ПАОЛА - Людмила Журавель
П'ЄТРО ДЕСОНІ, драматург - Олексій Клейменов

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Спальня Сальвадора" відбудеться 11 червня 2021, 19:00, п’ятниця в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+