У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Боїнг-Боїнг»

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 22 БЕРЕЗНЯ 2022 19:00 НА 27 ЛЮТОГО 2023 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Вистава Марка Камолетті «Боїнг-Боїнг» вважається легендою французького театру ХХ століття та взірцем комедії положень.
 
«Боїнг-Боїнг» - це блискуча комедія про те, як молодий французький ловелас закрутив роман одразу з трьома чарівними стюардесами. Його обраниці літають на різних авіалініях. Це змушує спритного нареченого підлаштовувати своє життя під розклад прильотів-відльотів всіх своїх наречених. Непорозуміння, що виникають при цьому, призводять до безлічі смішних ситуацій.
 
11 квітня 1991 року «Боїнг-Боїнг» занесли в «Книгу рекордів Гіннесса» як найпоширенішу у світі французьку п'єсу. Своєю присутністю виставу вшанувала сама королева Англії Єлизаветта II.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Боїнг-Боїнг» відбудеться 27 лютого 2023, 18:00, понеділок в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.