Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Бред"

4 квітня 2019, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Часом за своє щастя, нам доводиться, боротися не з миром, а з самим з собою ... Молода жінка. Молодий чоловік. Любов наздогнала їх з першого погляду. Але за 17 років спільного життя від їх почуттів не залишилося і сліду. Вони раз у раз, що сваряться через дрібниці, і звинувачують один дуга у всіх тяжких гріхах. Але в один прекрасний день, в розпал чергової перепалки, в їх двері постукали двоє. Героям навіть в страшному сні не могло приснитися, хто в даний момент опиниться на порозі їхнього будинку. Але саме "ВОНИ", змінювати їх життя назавжди ...
 
Жанр:
 
Фарс-абсурд .... .Фарс, сам по собі не дуже самостійне драматургічна дійство, але зробив величезний вплив на театральне мистецтво всього світу.
 
У поєднанні з абсурдом драматургія перетворюється в гру не існуючих слів душі і набуває авангардний стиль.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Бред" відбудеться 4 квітня 2019, 19:00, четвер в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+